SRR7032-151M
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: SRR7032-151M
Secondary Manufacturer Part#: SRR7032-151M
Description Value
0.8 Ohm
150 uH
±20%
Shielded
3.2 mm
7 mm
SRR7032 Series
7 mm
370 mA
380 mA