SRR7032-150M
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: SRR7032-150M
Secondary Manufacturer Part#: SRR7032-150M
Description Value
0.095 Ohm
15 uH
±20%
Shielded
3.2 mm
7 mm
SRR7032 Series
7 mm
1.1 A
1.2 A