RLB0712-330KL
Manufacturer:Bourns
Product Category:
Inductors, Power Inductors, Radial Leaded Power Inductors
Avnet Manufacturer Part #: RLB0712-330KL
Secondary Manufacturer Part#: RLB0712-330KL
|---|---|---|
| 150 mOhm | ||
| 33 uH | ||
| Unshielded | ||
| RLB Series | ||
| 600 mA |