RLB0712-330KL
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: RLB0712-330KL
Secondary Manufacturer Part#: RLB0712-330KL
Description Value
150 mOhm
33 uH
10
Unshielded
RLB Series
600 mA