PTV09A-4020F-B102
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: PTV09A-4020F-B102
Secondary Manufacturer Part#: PTV09A-4020F-B102
Description Value
Flatted
MSL 1 - Unlimited
1
50 °C
-10 °C
Bracket Mount/Throug
Pin
0.05 mW
23.8 mm
11.4 mm
PTV09 Series
12.65
Carbon Film
6 mm
20 mm
1 kOhm