PTA4543-2215CPB103
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: PTA4543-2215CPB103
Secondary Manufacturer Part#: PTA4543-2215CPB103
Description Value
45 mm
15 mm
50 °C
-10 °C
Panel Mount
Pin
0.25 mW
21.5 mm
60 mm
PTA Series
9 mm
20
Carbon Film
Low Profile
10 kOhm