110RCM500-24
Official logo for BEL
Manufacturer:BEL
Avnet Manufacturer Part #: 110RCM500-24
Secondary Manufacturer Part#: 110RCM500-24
Enclosed
137.5 V
50.4 V
110 V
1
-40 to 70 °C
21 A
21 A
500 W
Regulated
24 V
24 V
Railway
209 mm
209 x 141 x 38 mm
46 mm
141 mm