110RCM300-24
Official logo for BEL
Manufacturer:BEL
Avnet Manufacturer Part #: 110RCM300-24
Secondary Manufacturer Part#: 110RCM300-24
Enclosed
137.5 V
50.4 V
110 V
1
-40 to 70 °C
12.5 A
12.5 A
300 W
Regulated
24 V
24 V
Railway
188.6 mm
188.6 x 116 x 38 mm
38 mm
116 mm