110RCM300-12
Official logo for BEL
Manufacturer:BEL
Avnet Manufacturer Part #: 110RCM300-12
Secondary Manufacturer Part#: 110RCM300-12
Description Value
Fixed
Enclosed
137.5 V
50.4 V
110 V
1
25 A
300 W
Regulated
12 V
Railway
188.6 mm
38 mm
116 mm