0679L0500-01
Official logo for BEL
Manufacturer:BEL
Product Category: Circuit Protection, Fuses, SMD Fuses
Avnet Manufacturer Part #: 0679L0500-01
Secondary Manufacturer Part#: 0679L0500-01
Description Value
Fast Acting
50 A
10 kA
2410 [6125 Metric]
500 mA
0679L Series
125 V
125 V