ASPIAIG-F1265-3R3M-T
Manufacturer:Abracon
Avnet Manufacturer Part #: ASPIAIG-F1265-3R3M-T
Secondary Manufacturer Part#: ASPIAIG-F1265-3R3M-T
Description Value
6.8 mOhm
3.3 uH
±20%
5349
Shielded
6.2 mm
13.5 mm
ASPIAIG-F1265 Series
12.5 mm
18 A
30 A