ASPI-M3015-100M-T
Manufacturer:Abracon
Avnet Manufacturer Part #: ASPI-M3015-100M-T
Secondary Manufacturer Part#: ASPI-M3015-100M-T
Description Value
270 mOhm
10 uH
± 20%
Shielded
1.5 mm
3 mm
ASPI-M3015 Series
3 mm
1.5 A
2.2 A