ASPI-M3015-100M-T
Avnet Manufacturer Part #: ASPI-M3015-100M-T
Secondary Manufacturer Part#: ASPI-M3015-100M-T
|---|---|---|
| 270 mOhm | ||
| 10 uH | ||
| ± 20% | ||
| Shielded | ||
| 1.5 mm | ||
| 3 mm | ||
| ASPI-M3015 Series | ||
| 3 mm | ||
| 1.5 A | ||
| 2.2 A |