ASFLMX-156.250MHZ-3BBA-T
Oscillator, 156.25 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, LVPECL, ASFLMX
Manufacturer:Abracon
Avnet Manufacturer Part #: ASFLMX-156.250MHZ-3BBA-T
Secondary Manufacturer Part#: ASFLMX-156.250MHZ-3BBA-T
  • Legend Information Icon RoHS 10 Compliant
  • Legend Information Icon Tariff Charges
  • 50MHz LVDS
  • Typical phase noise: 121fs (Integration range: 1.875MHz-20MHz)
  • ±50ppm total frequency stability over -40°C to +85°C temperature range
  • Industry standard 6-Pin 5 x 3.2mm LGA package