AMDLA7030Q-3R3MT
Manufacturer:Abracon
Avnet Manufacturer Part #: AMDLA7030Q-3R3MT
Secondary Manufacturer Part#: AMDLA7030Q-3R3MT
Description Value
0.022 Ohm
3.3 uH
±20%
2.8 mm
7.1 mm
AMDLA7030Q Series
6.6 mm
6 A
8.5 A