AMDLA4530S-2R2MT
Manufacturer:Abracon
Avnet Manufacturer Part #: AMDLA4530S-2R2MT
Secondary Manufacturer Part#: AMDLA4530S-2R2MT
Description Value
0.0276 Ohm
2.2 uH
±20%
2.8 mm
4.9 mm
AMDLA4530S Series
4.7 mm
6 A
5.7 A