ABLSG-25.000MHZ-D2Y-F-T
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 4.2mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLSG
Manufacturer:Abracon
Product Category:
Clock & Timing, Crystals
Avnet Manufacturer Part #: ABLSG-25.000MHZ-D2Y-F-T
Secondary Manufacturer Part#: ABLSG-25.000MHZ-D2Y-F-T
- RoHS 10 Compliant
- Tariff Charges
- 3rd Lead is Grounded, Ideal for EMI Sensitive Applications
- IR-reflow capable
- Low height reduced to 4.2mm