ILHB1206ER121V
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: ILHB1206ER121V
Secondary Manufacturer Part#: ILHB1206ER121V
Description Value
6 A
15 mOhm
1206 [3216 Metric]
Surface Mount
120 Ohm
25
125 °C
-55 °C
1.3 mm
3.4 mm
ILHB Series
1.8 mm