TMK107B7105MA-T
Official logo for TAIYO YUDEN
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMK107B7105MA-T
Secondary Manufacturer Part#: TMK107B7105MA-T
Description Value
1 uF
± 20%
0603 [1608 Metric]
Standard Terminal
X7R
125 °C
-55 °C
1.6 mm
MSAS Series
0.8 mm
25 V