NPIS35LP3R3MTRF
Manufacturer:NIC Components
Product Category:
Inductors, Power Inductors, SMD Power Inductors
Avnet Manufacturer Part #: NPIS35LP3R3MTRF
Secondary Manufacturer Part#: NPIS35LP3R3MTRF
|---|---|---|
| 0.084 Ohm | ||
| 3.3 uH | ||
| ±20% | ||
| 1.5 mm | ||
| 3 mm | ||
| NPIS_LP Series | ||
| 3 mm | ||
| 1.5 A | ||
| 1.3 A |