NPIS35LP3R3MTRF
Manufacturer:NIC Components
Avnet Manufacturer Part #: NPIS35LP3R3MTRF
Secondary Manufacturer Part#: NPIS35LP3R3MTRF
Description Value
0.084 Ohm
3.3 uH
±20%
1.5 mm
3 mm
NPIS_LP Series
3 mm
1.5 A
1.3 A