C1812C204KDRLCAUTO
Official logo for KEMET
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: C1812C204KDRLCAUTO
Secondary Manufacturer Part#: C1812C204KDRLCAUTO
Description Value
0.2 uF
10%
125 °C
-55 °C
3.5 mm
1000 V