C1812C204KDRLCAUTO
Click image to enlarge
Manufacturer:KEMET
Product Category:
电容器, 陶瓷电容器, SMD MLCC堆叠多层陶瓷电容器
Avnet Manufacturer Part #: C1812C204KDRLCAUTO
Secondary Manufacturer Part#: C1812C204KDRLCAUTO
|---|---|---|
| 0.2 uF | ||
| 10% | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| 3.5 mm | ||
| 1000 V |