C1210C106M5R2CAUTO
Click image to enlarge
Manufacturer:KEMET
Product Category:
Capacitors, Ceramic Capacitors, SMD MLCC Stacked Multilayer Ceramic Capacitors
Avnet Manufacturer Part #: C1210C106M5R2CAUTO
Secondary Manufacturer Part#: C1210C106M5R2CAUTO
|---|---|---|
| 10 µF | ||
| 20% | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| AEC-Q200 | ||
| 6.15 mm | ||
| 50 V |