C1210C106M5R2CAUTO
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: C1210C106M5R2CAUTO
Secondary Manufacturer Part#: C1210C106M5R2CAUTO
Description Value
10 µF
20%
125 °C
-55 °C
AEC-Q200
6.15 mm
50 V