DFLS1100-7
Click image to enlarge
Manufacturer:Diodes Incorporated
Product Category:
Discretes, Diodes & Rectifiers, Schottky Rectifiers
Avnet Manufacturer Part #: DFLS1100-7
Secondary Manufacturer Part#: DFLS1100-7
|---|---|---|
| 1 A | ||
| PowerDI 123 | ||
| Single | ||
| Surface Mount | ||
| 50 A | ||
| 770 mV | ||
| 175 °C | ||
| DFLS1100 Series | ||
| 100 V |