WNSC6D10650TB6J
Silicon Carbide Schottky Diode, Single, 650 V, 31 A, 24 nC, TSPAK, 9 Pins
Manufacturer:WeEn Semiconductors
Product Category:
Discretes, Diodes & Rectifiers, Silicon Carbide Schottky Diodes
Avnet Manufacturer Part #: WNSC6D10650TB6J
Secondary Manufacturer Part#: WNSC6D10650TB6J
|---|---|---|
| 31 A | ||
| TSPAK | ||
| Single | ||
| Surface Mount | ||
| 175 °C | ||
| 650 V | ||