WNSC6D10650TB6J
Silicon Carbide Schottky Diode, Single, 650 V, 31 A, 24 nC, TSPAK, 9 Pins
Manufacturer:WeEn Semiconductors
Avnet Manufacturer Part #: WNSC6D10650TB6J
Secondary Manufacturer Part#: WNSC6D10650TB6J
Description Value
31 A
TSPAK
Single
Surface Mount
9
175 °C
650 V