ILHB0805ER251V
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 铁氧体, 铁氧体磁珠
Avnet Manufacturer Part #: ILHB0805ER251V
Secondary Manufacturer Part#: ILHB0805ER251V
Description Value
3 A
40 mOhm
0805 [2012 Metric]
Surface Mount
250 Ohm
25
125 °C
-55 °C
1.1 mm
2.2 mm
ILHB Series
1.45 mm