ILBB0805ER102V
ILBB-0805 1K 25% ER E3
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 鐵氧體, 鐵氧體磁珠
Avnet Manufacturer Part #: ILBB0805ER102V
Secondary Manufacturer Part#: ILBB0805ER102V
  • Legend Information Icon RoHS 10 Compliant
  • Legend Information Icon Tariff Charges
  • High reliability
  • Surface mountable
  • Magnetically self shielded
  • Nickel barrier plating virtually eliminates silver migration
  • Compliant to RoHS Directive 2002/95/EC
  • Halogen-free according to IEC 61249-2-21 defi
Technical Attributes
Find Similar Parts
Description Value
100 mA
350 mOhm
0805 [2012 Metric]
Surface Mount
1 kOhm
25
125 °C
-55 °C
1.1 mm
2.2 mm
ILBB-0805 Series
1.45 mm