MSAST105SB7473KFNA01
Click image to enlarge
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Product Category:
電容器, 陶瓷電容器, SMD MLCC 積層陶瓷電容器
Avnet Manufacturer Part #: MSAST105SB7473KFNA01
Secondary Manufacturer Part#: MSAST105SB7473KFNA01
|---|---|---|
| 0.047 uF | ||
| ± 10% | ||
| 0402 [1005 Metric] | ||
| Standard Terminal | ||
| X7R | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| 1 mm | ||
| MSAS Series | ||
| 0.5 mm | ||
| 25 V |