MSAST105SB7473KFNA01
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MSAST105SB7473KFNA01
Secondary Manufacturer Part#: MSAST105SB7473KFNA01
Description Value
0.047 uF
± 10%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
X7R
125 °C
-55 °C
1 mm
MSAS Series
0.5 mm
25 V