MBMK2520H4R7M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MBMK2520H4R7M
Secondary Manufacturer Part#: MBMK2520H4R7M
Description Value
800 mA
0.38 Ohm
4.7 uH
±20%
1.2 mm
2.5 mm
MCOIL MB-H Series
2 mm