MBMK2520H4R7M
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Product Category:
Inductors, RF Inductors, Wirewound Inductors
Avnet Manufacturer Part #: MBMK2520H4R7M
Secondary Manufacturer Part#: MBMK2520H4R7M
|---|---|---|
| 800 mA | ||
| 0.38 Ohm | ||
| 4.7 uH | ||
| ±20% | ||
| 1.2 mm | ||
| 2.5 mm | ||
| MCOIL MB-H Series | ||
| 2 mm |