LMK063BJ104KP-F
Click image to enlarge
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Product Category:
電容器, 陶瓷電容器, SMD MLCC 積層陶瓷電容器
Avnet Manufacturer Part #: LMK063BJ104KP-F
Secondary Manufacturer Part#: LMK063BJ104KP-F
|---|---|---|
| 0.1 uF | ||
| ± 10% | ||
| 0201 [0603 Metric] | ||
| Standard Terminal | ||
| 85 °C | ||
| -55 °C | ||
| 0.6 mm | ||
| MSAS Series | ||
| 0.3 mm | ||
| 10 V |