LMK063BJ104KP-F
Official logo for TAIYO YUDEN
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LMK063BJ104KP-F
Secondary Manufacturer Part#: LMK063BJ104KP-F
Description Value
0.1 uF
± 10%
0201 [0603 Metric]
Standard Terminal
85 °C
-55 °C
0.6 mm
MSAS Series
0.3 mm
10 V