1239AS-H-2R2M=P2
Official logo for Murata
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: 1239AS-H-2R2M=P2
Secondary Manufacturer Part#: 1239AS-H-2R2M=P2
Description Value
0.108 Ohm
2.2 uH
±20%
1008
Shielded
1.2 mm
2.5 mm
DFE252012C Series
2 mm
2 A
2.2 A