1217AS-H-6R8N=P3
Official logo for Murata
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: 1217AS-H-6R8N=P3
Secondary Manufacturer Part#: 1217AS-H-6R8N=P3
Description Value
0.0276 Ohm
6.8 uH
±30%
SMD
4.5 mm
8 mm
DEM8045C Series
8 mm
4.8 A
5.2 A