W2A45C103M4T2A
Capacitor Array, 0.01 uF, 0508 [1220 Metric], 50 V, 2 Capacitors, Wraparound, ± 20%, Surface Mount
Manufacturer:Kyocera AVX
Avnet Manufacturer Part #: W2A45C103M4T2A
Secondary Manufacturer Part#: W2A45C103M4T2A
Description Value
0.01 uF
± 20%
0508 [1220 Metric]
Surface Mount
Wraparound
MSL 1 - Unlimited
2
125 °C
-55 °C
1.3 mm
IPC Series
2.1 mm
AEC-Q200
50 V