C2220C226M5R2C7289
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: C2220C226M5R2C7289
Secondary Manufacturer Part#: C2220C226M5R2C7289
Description Value
22 µF
20%
125 °C
-55 °C
-888
5 mm
50 V