C2220C225MAR2C7289
Click image to enlarge
Manufacturer:KEMET
Product Category:
电容器, 陶瓷电容器, SMD MLCC堆叠多层陶瓷电容器
Avnet Manufacturer Part #: C2220C225MAR2C7289
Secondary Manufacturer Part#: C2220C225MAR2C7289
|---|---|---|
| 2.2 µF | ||
| ± 20% | ||
| X7R | ||
| 125 °C | ||
| -55 °C | ||
| KPS SMD Series | ||
| 5 mm | ||
| 250 V |