X1M000341000400
Manufacturer:Epson Electronics
Avnet Manufacturer Part #: X1M000341000400
Secondary Manufacturer Part#: X1M000341000400
Description Value
156.25 MHz
100 ppm
70 °C
0 °C
SMD
3.3 V