X1M000341000400
Manufacturer:Epson Electronics
Product Category:
Clock & Timing, Oscillators, Standard Oscillators
Avnet Manufacturer Part #: X1M000341000400
Secondary Manufacturer Part#: X1M000341000400
|---|---|---|
| 156.25 MHz | ||
| 100 ppm | ||
| 70 °C | ||
| 0 °C | ||
| SMD | ||
| 3.3 V |