TNPU060310K0BZEN00
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: TNPU060310K0BZEN00
Secondary Manufacturer Part#: TNPU060310K0BZEN00
Description Value
125 °C
-55 °C
0.1 mW
1.6 mm
TNPU e3 Series
0.85 mm
AEC-Q200
10 kOhm
0.1
Thin Film
Ultra Precision
5 ppm/K
75 V