S101K33Y5PR63K7R
Click image to enlarge
Manufacturer:Vishay
Product Category:
Capacitors, Ceramic Capacitors, Single Layer Ceramic Capacitors
Avnet Manufacturer Part #: S101K33Y5PR63K7R
Secondary Manufacturer Part#: S101K33Y5PR63K7R
|---|---|---|
| 100 pF | ||
| 10% | ||
| 7.5 mm | ||
| 85 °C | ||
| -30 °C | ||
| 3 kV |