RH050R5000FE02
Click image to enlarge
Manufacturer:Vishay
Product Category:
电阻器, 面板/机箱安装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: RH050R5000FE02
Secondary Manufacturer Part#: RH050R5000FE02
|---|---|---|
| MSL 1 - Unlimited | ||
| 250 °C | ||
| -55 °C | ||
| 50 W | ||
| 15.49 mm | ||
| 70.64 mm | ||
| RH Series | ||
| 28.96 mm | ||
| 500 mOhm | ||
| Flange Mount | ||
| Wirewound | ||
| Solder Lug | ||
| 100.0000 ppm/°C |