IHLP6767GZER220M11
Click image to enlarge
Manufacturer:Vishay
Product Category:
Inductors, Power Inductors, SMD Power Inductors
Avnet Manufacturer Part #: IHLP6767GZER220M11
Secondary Manufacturer Part#: IHLP6767GZER220M11
|---|---|---|
| 0.021 Ohm | ||
| 22 uH | ||
| Shielded | ||
| 7 mm | ||
| 17.15 mm | ||
| IHLP-6767GZ-11 Series | ||
| 17.15 mm | ||
| 12 A | ||
| 9.5 A |