CRCW12063M09FKEA
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: CRCW12063M09FKEA
Secondary Manufacturer Part#: CRCW12063M09FKEA
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.25 mW
3.2 mm
CRCW e3 Series
1.6 mm
AEC-Q200
3.09 MOhm
1
Thick Film
General Purpose
100 ppm/K
200 V