CRCW08052K20JNEA
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: CRCW08052K20JNEA
Secondary Manufacturer Part#: CRCW08052K20JNEA
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 mW
2 mm
CRCW e3 Series
1.25 mm
AEC-Q200
2.2 kOhm
5
Thick Film
General Purpose
200 ppm/K
150 V