CRCW0402100RFKED
Official logo for Vishay
Manufacturer:Vishay
Product Category: 电阻器, 表面贴装电阻器
Avnet Manufacturer Part #: CRCW0402100RFKED
Secondary Manufacturer Part#: CRCW0402100RFKED
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
63 mW
1 mm
CRCW e3 Series
0.5 mm
AEC-Q200
100 Ohm
± 1%
0402 [1005 Metric]
Thick Film
General Purpose
± 100ppm/K ppm/K
50 V